Ostatnia aktualizacja strony dnia 21.05.2018 roku.

Ciekawe spotkania

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 17 marca, 2018

„Słupskie ścieżki do niepodległości”

W dniu 6 marca 2018 roku gościliśmy w naszej szkole p. Marcina Prusaka, który wraz z paniami z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku odpowiadają za projekt „Słupskie ścieżki do niepodległości”. Na spotkaniu zaprezentowane zostały dzieje Jana Bauera, które są punktem wyjścia do realizacji wspomnianego przedsięwzięcia. Całość zakończona zostanie sztuką teatralną, w której wystąpią uczniowie klasy V po wcześniejszych warsztatach, jakie odbędą się zarówno w Bibliotece jak i naszej szkole.

Dnia 13 marca 2018 roku wraz z klasą V uczestniczyliśmy w warsztatach w filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach projektu „Słupskie ścieżki do niepodległości”. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zadaniami związanym ze wspomnianym projektem oraz wzięli udział w warsztatach przygotowujących ich do tej roli.

Organizacja i komentarze
p. M. Wierzchnicki

Data: 14 marca, 2018

Przyjaciele z Buenos Aires

Miło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę ze szkołą językową New Way Institiude z Buenos Aires w Argentynie. Na mocy tego porozumienia uczniowie najstarszej klasy będą wymieniać się korespondencją w języku angielskim z rówieśnikami z Buenos Aires. Pierwsze pocztówki zostały już wysłane. Siódmoklasiści przedstawili się nowym kolegom i napisali o swoich zainteresowaniach, teraz z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.

Organizacja i komentarz
p. K. Włoch-Czapiewska

Data: 11 marca, 2018

Goście z Japonii

W piątek, 9 marca 2018 r. naszą szkołę odwiedzili goście z Japonii. Panie Midori i Mari
wzięły udział w lekcjach, a także przedstawiły prezentację multimedialną – „Japonia – mój kraj”.

Na zaproszenie
p. P. Ceranowskiego