Kadra szkoły w roku szkolnym 2018/2019

DYREKTOR

Krzysztof Plebanek – muzyka, plastyka, menedżer oświaty

GRONO PEDAGOGICZNE

  1. Barcikowski Bogdan – edukacja dla bezpieczeństwa
  2. Bobowski Klaudiusz – język angielski
  3. Brozis Mirosław – fizyka
  4. Buczyńska Joanna – nauczyciel wspomagający
  5. Bugajska Daria – matematyka, informatyka
  6. Chojnacka Małgorzata – oddział przedszkolny
  7. Cichocka Hanna – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, biblioteka, technika
  8. Domaros-Kabata Irena – język angielski
  9. Domina-Jasińska Agnieszka – pedagogika wczesnoszkolna
  10. Duraj Dorota – muzyka, plastyka, technika
  11. Florek Ewelina – chemia
  12. Formela Elżbieta – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  13. Grajewski Michał – wychowanie fizyczne
  14. Grzesiuk Dobrochna – język niemiecki
  15. Jackiewicz Aneta – psycholog
  16. Klin Grzegorz – wychowanie fizyczne
  17. Komorowska Żaneta – pedagog szkolny
  18. Kuśmierczyk Małgorzata – język polski
  19. Leończyk Katarzyna – pedagog szkolny, przyroda, biologia, geografia
  20. Malek-Matyjasik Renata – język Kaszubski
  21. Matczak Ewa – matematyka, informatyka
  22. Mąder Aneta – doradztwo zawodowe
  23. Olszewska Patrycja – język polski
  24. Kobylarz Małgorzata – oddział przedszkolny
  25. Sikorska Irena – religia, pedagogika przedszkolna
  26. Sikorska Luisa – sztuka, technika, muzyka, informatyka
  27. Stasiak Paulina – wychowanie do życia w rodzinie
  28. Szczutkowska Dorota – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  29. Szmydt-Furman Sylwia – świetlica
  30. Walicha Katarzyna – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  31. Wesołowska-Szmajda Paula – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolan z j. angielskim
  32. Wierzchnicka Aldona – logopeda
  33. Wierzchnicki Maciej – historia, wos
  34. Włoch- Czapiewska Karolina – język angielski

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Oleszko Aneta – sekretarz szkoły

  1. Andzielewko Magdalena
  2. Bożek Elżbieta
  3. Derra Ilona – referent
  4. Gaweł Anna
  5. Gołofit Leszek
  6. Koperkiewicz Agnieszka
  7. Koperkiewicz Henryk
  8. Lickiewicz Grażyna
  9. Skrzyniarz Lucyna