Oferty zajęć pozalekcyjnych 2018/2019

DODATKOWE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

Nazwa Klasa Prowadzący Dzień Godzina
j. kaszubski IV-VIII p. Renata Malek-Matyjasik zgodnie z planem
wychowanie do życia w rodzinie IV-VIII p. Luisa Sikorska zgodnie z planem

INNOWACJE

Nazwa Klasa Prowadzący Dzień Godzina
edukacja regionalna V p. K Leończyk zgodnie z planem
edukacja europejska VI p. M. Wierzchnicki zgodnie z planem
nauka programowania w języku Baltie IV p. D. Bugajska zgodnie z planem
Dziedzictwo kulturowe w regionie – Kraina w kratę moją małą ojczyzną p. Leończyk Katarzyna zgodnie z planem

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Nazwa Klasa Prowadzący Dzień Godzina
zajęcia wyrównawcze VIII p. P. Olszewska Czwartek 12:40-13:25
zajęcia kreatywne VI p. D. Szczutkowska poniedziałek 11:35-12:20
zajęcia kreatywne II p. A. Domina – Jasińska czwartek 10:30-11:15
zajęcia kreatywne IV p. D. Bugajska Wtorek 12:40-13:25

KOŁA PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

Nazwa Klasa Prowadzący Dzień Godzina
Szkolne Koło Sportowe I-III p. G. Klin wtorek 11:40-13:25
IV-VII środa 13:35-15:10
koło informatyczne VI-VIII p. L. Sikorska Środa

Piątek

13:35-14:20

14:30-15:15

koło taneczne VIII p. M. Grajewski wtorek 13:35-14:20

 

koło plastyczne I-III p. E. Formela wtorek 11:35-12:20
koło szachowe I-III p. M. Wierzchnicki czwartek 11:40-13:25
IV-VIII środa 14:25-15:10
schola IV- V-VI p. Irena Sikorska Poniedziałek 14:30-15:15

TERAPIE I ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

Nazwa Prowadzący Dzień Godzina
terapia logopedyczna p. A. Wierzchnicka Wtorek 7:45-13:20
konsultacja logopedyczna p. A. Wierzchnicka Środa 14:00-17:00
konsultacja psychologiczna p. Daria Żukowska Poniedziałek
Wtorek
Środa
8:00-12:00
14:00-17:00
14:00-17:00
Rewalidacja Irena Sikorska poniedziałek 13:35-14:20
Wtorek 14:30-15:15
Czwartek 10:30-11:15
Piątek 10:30-11:15

ORGANIZACJE

Nazwa Prowadzący
Samorząd Szkolny p. G. Klin
Liga Ochrony Przyrody p. K. Leończyk
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami p. K. Leończyk

PROJEKTY

Ogólnopolski  Projekt Edukacyjny „Pocztówkowe przedszkole”  p.K. Walicha
p.M. Chojnacka
Międzynarodowy Projekt „Piękna nasza Polska cała” p.K. Walicha
p.M. Chojnacka
Szkolne Centrum Wspierania Małego Dziecka i Jego Rodziny Wszyscy nauczyciele
Starsi uczą młodszych Wszyscy nauczyciele
Uczeń uzdolniony i utalentowany jest wśród nas Luisa Sikorska

INNE

Nazwa Prowadzący
Gazetka szkolna „Moja szkoła i ja” p. I. Sikorska, D.Grzesiuk
Sklepik „Grosik” p. K. Leończyk
Opieka nad pocztem sztandarem p. M. Wierzchnicki